Maszyny w 100%
wyprodukowane w Europie


Witamy na stronie
Turanlar POLSKA!

Czytaj dalej

Fabryka

Profesjonalne maszyny do drewna i produkcji mebli to asortyment, którego produkcja wymaga szczególnie dogodnych warunków. Naszym pracownikom gwarantujemy wysoki komfort pracy, gdyż wiemy, jak znacząco przekłada się on na jakość konkretnych towarów. Producent maszyn stolarskich Turanlar może poszczycić się nowoczesnym centrum produkcyjnym, pozwalającym udostępniać klientom tylko urządzenia na światowym poziomie. Możliwości tego nowoczesnego obiektu zwiększają się każdego dnia, dzięki czemu oferowane przez nas maszyny i obrabiarki do drewna, każdego rodzaju piły panelowe, prasy do laminowania oraz oklejniarki są przykładem najbardziej innowacyjnych rozwiązań dedykowanych branży stolarskiej.

Zawsze pełni szacunku, Perfekcyjni, Bezustannie

Miejsce, w którym odbywa się najistotniejsza część naszej działalności zajmuje obecnie 20.000m2 zamkniętej i 80.000m2 otwartej przestrzeni. Zależy nam, by oferowane przez nas maszyny do drewna cechowały się najwyższą jakością produkcji i użytkowania. Dokładamy wszelkich starań, by na charakter naszego centrum produkcyjnego znaczący wpływ miał także pracujący w nim personel. Stawiamy na odpowiedzialną, punktualną, a także dynamiczną i doświadczoną kadrę, dzięki której firma Turanlar niezmiennie postrzegana będzie jako profesjonalny producent maszyn stolarskich.

O efektach naszej pracy świadczą referencje oraz fakt, że nasze maszyny do drewna i jego obróbki stosowane są w 60 państwach całego świata. Nasze 50-letnie doświadczenie, profesjonalna sala z seryjnym system produkcji, a także ponad 100-osobowy, wykwalifikowany personel są gwarantem niezawodności naszych towarów i usług.

Projekty maszyn są w 100 % projektami zespołu technicznego Turanlar Machinery.

  • Referencje: Maszyny używane w 60 różnych krajach na całym świecie.
  • Usługi: Obsługujemy 24 różne kraje 24.
  • Doświadczenie: Działamy w oparciu o 50 letnie doświadczenie.
  • Fabryki: zadaszona hala o powierzchni 20.000 m² z seryjnym systemem produkcji
  • Pracownicy: Łącznie 120 osób, średnia wieku 35 lat.

 

 

Powrót

Certyfikaty