Maszyny w 100%
wyprodukowane w Europie


Witamy na stronie
Turanlar POLSKA!

Czytaj dalej

Turanlar Polska

Producent maszyn do obróbki drewna, firmaTuranlar, dokłada wszelkich starań, by oferowane urządzenia wychodziły naprzeciw wymogom nowoczesnej branży stolarskiej. Zależy nam, by udostępniane obrabiarki do drewna, maszyny do produkcji mebli, piły panelowe, prasy do laminowania cechowały się najwyższą jakością wykonania i użytkowania, a dostępne okleinarki pozwalały wykonywać niezawodne połączenie klejowe.

Jesteśmy bezpośrednim przedstawicielem firmy Turanlar w Polsce. Naszym klientom proponujemy nowe maszyny i obrabiarki do drewna, łączące innowacyjne rozwiązania technologiczne z konkurencyjną ceną. Dbamy o to, by w każdy możliwy sposób ułatwić odbiorcom dotarcie do bogatej oferty urządzeń, gwarantujących profesjonalny postforming i softforming. Dzięki działaniom ukierunkowanym przede wszystkim na komfort i zadowolenie klienta, nasza marka postrzegana jest jako fachowy i rzetelny producent maszyn stolarskich. Wszystkie informacje, dzięki którym będą mogli wybrać Państwo odpowiednie dla swoich potrzeb urządzenia, udostępniamy w sieci punktów naszej firmy w całym kraju. Mobilność współpracujących z nami przedstawicieli handlowych umożliwia bezproblemowe dotarcie do każdej osoby, która chce zakupić różnego rodzaju obrabiarki do drewna, piły panelowe oraz prasy do laminowania. Oferowany przez naszą firmę leasing maszyn stolarskich dodatkowo ułatwia nabycie poszczególnych towarów

Prezentujemy tylko artykuły uznanych marek, gdyż wiemy, jak ważny dla jakości użytkowania jest producent maszyn stolarskich. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny i obrabiarki do drewna takich firm, jak CAMOZZI, SSCHENIDER, SIEMIENS lub DANFOSS. W doborze najbardziej odpowiedniego dla indywidualnych potrzeb urządzenia pomogą Państwu nasi doradcy oraz przedstawiciele handlowi. Zapewniamy, że wszystkie polecane przez nas maszyny do obróbki drewna i produkcji mebli gwarantują wytrzymałość i jakość użytkowania. Zapraszamy do kontaktu z punktami sprzedaży naszej firmy w całej Polsce.

 

Powrót

Certyfikaty