Maszyny w 100%
wyprodukowane w Europie


Witamy na stronie
Turanlar POLSKA!

Czytaj dalej

Współpraca

Szanowni Państwo,
Mam przyjemność przybliżyć Państwu naszą działalność oraz zaprosić do grona partnerów handlowych. Gwarantuję, że współpraca z nami okaże się dla Państwa zyskowna i satysfakcjonująca.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży światowej klasy urządzeń, do których należą maszyny do drewna i jego obróbki, oklejniarki, piły panelowe, prasy do laminowania oraz te,umożliwiające profesjonalny postforming i softforming. Zależy nam, by działać przede wszystkim w oparciu o funkcjonujące w branży trendy, ekonomię oraz najnowsze technologiczne rozwiązania. Oferując różnego rodzaju maszyny do produkcji mebli i obrabiarki do drewna staramy się wychodzić naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom.

Dbamy, by nasze maszyny stolarskie posiadały odpowiednie atesty i certyfikaty, świadczące o ich bezpiecznym i długotrwałym użytkowaniu. Dzięki działaniom mającym na celu wyeliminowanie jakichkolwiek braków technologicznych w urządzeniach oraz zagwarantowanie ich niezawodności, możemy poszczycić się stale rosnącym uznaniem klientów. Sprzedaż urządzeń w UE i na rynkach wschodnich powoduje, że nasza firma niezmiennie jawi się jako profesjonalny producent maszyn do obróbki drewna. Dążymy do tego, by naszym rynkiem zbytu była przede wszystkim Polska, a światowej klasy urządzenia i obrabiarki do drewna służyły rodzimym przedsiębiorcom.

Wszystkie prezentowane maszyny stolarskie zostały w całości wykonane w Europie, a poszczególne elementy urządzeń pochodzą od najlepszych producentów. Współpraca z nami to nie tylko zadowolenie i satysfakcja korzystania z niezawodnych urządzeń. Oprócz wysokiej jakości produktów, oferujemy leasing maszyn stolarskich, a także lojalność oraz stabilne zasady współpracy.

Zapewniamy również kompleksowe doradztwo, szkolenia, a także materiały techniczne wyrobów oraz materiały szkoleniowe. Wszystkie prezentowane obrabiarki do drewna, a także oklejniarki, piły panelowe i prasy do laminowania znajdują się w naszych punktach, w których udzielimy Państwu wielu dodatkowych i fachowych informacji.

O jakości i profesjonalizmie naszych produktów i usług świadczy:

  1. Współpraca z hurtowniami i przedstawicielami handlowymi.
  2. Wysoka jakość produktów w przystępnych cenach.
  3. Szybka obsługa zamówień na profesjonalnym poziomie.
  4. Wygodny sposób składania zamówień: fax, email lub telefon.
  5. Dostawa produktów własnym transportem.
  6. Dająca obustronną satysfakcję współpraca ze stałymi klientami.
  7. Elastyczność i otwartość na wszelkie sugestie i potrzeby naszych klientów.
  8. Współpraca z hurtowniami i sklepami detalicznymi z Polski oraz zza granicy.
  9. Sprawdzona jakość i znana, godna zaufania marka.

 

Powrót

Certyfikaty