Maszyny w 100%
wyprodukowane w Europie


Witamy na stronie
Turanlar POLSKA!

Czytaj dalej

Współpraca

Szanowni Państwo,
Mam przyjemność zaprosić Państwa do grona naszych partnerów handlowych i zapewniam, że wzajemna współpraca będzie dla Państwa satysfakcjonująca i zyskowna.

Firma Turanlar Polska jest polskim przedstawicielem Tureckiego producenta maszyn do obróbki materiałów drewnopochodnych a w szczególności najwyższej światowej klasy okleiniarek do PCV, postformingu i softformingu. W koncepcji wyrobu uwzględniliśmy najnowsze rozwiązania, a także trendy występujące na rynku. Proponując Państwu obrabiarki Turanlar mamy na względzie ekonomię oraz zadowolenie klienta płynące z pracy na doskonałych maszynach. Klienci korzystnie odebrali nasze produkty i nasza sprzedaż wyraźnie rośnie. Zadbaliśmy o to, aby nasze urządzenia posiadały odpowiednie badania świadczące o bezpiecznej i długotrwałej ich eksploatacji. Nasze produkty znajdują uznanie w UE i na rynkach wschodnich, chcielibyśmy jednakże aby naszym głównym rynkiem zbytu była Polska żeby Nasi przedsiębiorcy również mogli pracować na tch doskonałych maszynach.

Oferujemy Państwu produkty sprawdzone i chętnie nabywane przez klientów. Nasze maszyny zostały wyprodukowane w 100% w europie a komponenty służące do ich wykonania również pochodzą z najlepszych europejskich firm.

Nasi dotychczasowi odbiorcy cenią nas za stabilne zasady współpracy oraz lojalność i jakość produktów. Zapewniamy szczegółowe materiały techniczne wyrobów i materiały reklamowe, gwarantujemy szkolenia , profesjonalne doradztwo. Klientom prywatnym oraz dużym odbiorcą oferujemy optymalną pomoc przy doborze naszych maszyn oraz udzielamy im informacji o najbliższym punkcie sprzedaży, w którym mogą liczyć na doradztwo, fachową obsługę i zakup .

Powody dla których warto zacząć z nami współpracę:

  1. Zapraszamy do współpracy hurtownie oraz przedstawicieli handlowych.
  2. Gwarantujemy wysoką jakość produktów w rozsądnych cenach.
  3. Szybka, wygodna i profesjonalna obsługa zamówień.
  4. Dogodne formy składania zamówień: fax, email, telefon.
  5. Dostawa towaru własnym transportem.
  6. Dbamy o stałych klientów, zapewniając satysfakcjonującą współprace.
  7. Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelkie sugestie i potrzeby naszych odbiorców.
  8. Współpracujemy z hurtowniami, sklepami detalicznymi na terenie Polski, jak również poza granicami kraju.
  9. Znana, sprawdzona marka godna zaufania.

 

Powrót

Certyfikaty